Rīgas svētki pie A. Čaka lieliem un maziem.

13.08.2016

Rīgas svētki pie A. Čaka lieliem un maziem. Programma

Aleksandra Čaka memoriālajā dzīvoklī – muzejā

Lāčplēša 48-14, Rīgā

2016. gada 13. augustā no plkst. 12.00 līdz plkst. 18.00

Lai Rīgas iedzīvotāji un viesi varētu interesanti pavadīt laiku Rīgas svētku pasākumos, Aleksandra Čaka memoriālais dzīvoklis-muzejs piedāvā 13. augustā pasākumu ģimenēm ar bērniem.

Čaka memoriālā dzīvokļa - muzeja piedāvājums pasākumā:

1.      Filmu fragmenti par A. Čaka pēdējo dzīves vietu un radošas personības bohēmu Lāčplēša ielā, vietā, kurā šobrīd atrodas muzejs.

2.      Praktiskas iespējas ģimenēm ar bērniem darboties radošajā darbnīcā – pašiem izkrāsot pastkartes, kuras pēc pasākuma bērni varēs ņemt līdzi.

3.      No plkst. 13.30 darboties radošajā darbnīcā – mākslinieces Ramonas Skrastiņas – Dūviņas vadībā mācoties pašiem veidot cilvēku un dzīvnieku papīra figūras, apgūstot origami (papīra locīšanas) mākslu. Pēc pasākuma darbus varēs ņemt līdzi.

4.      Mākslinieka A. Vilipsōna darbu izstāde “Čaks & V-sōns”, kurā eksponēti visi mākslinieka darbi, kuri no 2002. gada līdz 2015. gadam veltījis A. Čakam.

Bezmaksas pasākums