Irēnas Ansavas fotoizstāde "Rīgas pastaigas"

2017.08.01 | 11:00 - 17:00 | A. Čaka muzejs

Rīgas pastaigas. Mākslinieces Irēnas Ansavas fotoizstāde

No 15. jūnija Aleksandra Čaka memoriālajā dzīvoklī-muzejā  atvērta mākslinieces Irēnas Ansavas fotoizstāde “Rīgas pastaigas”. Izstāde būs apskatāma līdz 12. septembrim.

Fotografēšana nav mākslinieces Irēnas Ansavas profesionāla nodarbošanās, bet tomēr ieņem nozīmīgu vietu viņas radošajā darbības laukā. Interesi par Rīgu dzimusi jau bērnībā, kas turpinās līdz šodienai, vērojot  dinamiskās pilsētas pārmaiņas, iemūžinot mirkli, kas paliek ietverts fotoattēlā un mākslinieces sirdī.

Pēdējos trīs gadus, izmantojot draugu dotos fotoaparātus, māksliniece dodas ar fotokameru pilsētā. Rezultātā tapuši vairāki projekti "Redzi Rīgu 2016” un “Redzi Rīgu 2017", kuros apkopoti darba rezultāti. Daļa no projekta fotoattēliem apskatāma jaunajā izstādē “Rīgas pastaigas”.