Aicinām pieteikt pretendentus Aleksandra Čaka balvai

07.06.2021

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Aleksandra Čaka memoriālais dzīvokli-muzejs sadarbībā ar Aleksandra Čaka biedrību aicina pieteikt pretendentus Aleksandra Čaka balvai divās nominācijās par devumu aizvadītajos divos gados ˗ par mākslinieciski augstvērtīgu, novatorisku Rīgas interpretējumu literatūrā, mūzikā, arhitektūrā, grāmatniecībā, dizainā, filmu, teātra vai vizuālajā mākslā un par nozīmīgu veikumu Aleksandra Čaka daiļrades izpētē, saglabāšanā, popularizēšanā vai tulkošanā.
Pieteikumi jāiesniedz, aizpildot pieteikuma veidlapu Aleksandra  Čaka memoriālajā dzīvoklī-muzejā Rīgā, Lāčplēša ielā 48-8 līdz 2021. gada 13. septembrim (ieskaitot). Papildu informācija pa tālruni 67105942 vai e-pastā: caks@riga.lv.