MUZEJA PIEDĀVĀJUMS

03.06.2021

Rīgas pašvaldības Kultūras iestāžu apvienības Aleksandra Čaka memoriālā dzīvokļa – muzeja piedāvājums no 2021. gada 8. jūnija.

Saskaņā ar 2021. gada 1. jūnija Ministru kabineta noteikumiem Nr. 335 “Grozījumi  Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumos Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid – 19 infekcijas ierobežošanai”, lai ievērotu sanitārās un sociālās drošības pasākumus, Aleksandra Čaka memoriālais dzīvoklis – muzejs apmeklētājiem piedāvā sekojošas iespējas:

1.      Muzeja ekspozīcijas apskate individuāliem apmeklētājiem pastāvīgi vai gida pavadībā (vienlaicīgi muzejā uzturoties 3 apmeklētājiem).

2.      Muzeja ekspozīcijas apmeklējums izmantojot audiogidu (latviešu, krievu vai angļu valodā) vienlaicīgi muzejā uzturoties 2,5 apmeklētājiem.

3.      Iespēja Muzejā iegādāties tematisko karti “Pa Aleksandra Čaka takām Rīgā” un individuāli plānot iespējamos maršrutus, apskatot 16 ar dzejnieka darbību saistītus objektus Rīgas centrā un Pārdaugavā.